Українська лялька-мотанка

Мурал кукла мотанка

Опис муралу

Мурал Українська лялька-мотанка є яскравою лялькою, українською «берегинею» домашнього затишку. Вона одягнена в барвистий одяг, а навколо його обвивають довгі кольорові стрічки.

Мурал створено у рамках фестивалю «Французька весна», організованої Посольством Франції в Україні та Французьким інститутом в Україні. Робота була створена у 2013 році. Три дні знадобилося, щоб намалювати 15-метрове графіті.

Автор арт-об’єкта

Французький художник Жюльєн Маллан. Мурал було створено спільно з командою харківських художників із арт-студії «Ку-2».

Вперше автор познайомився із ляльками-мотанками ще у 2013 році на фестивалі “Французька весна” у Києві. Цей оберіг настільки йому запал у душу, що він вирішив втілити у життя свою ляльку-мотанку та залишити її на стіні одного з будинків в Україні для загального огляду.

Сам Жюльєн Маллан закінчив у 2000 році Національну школу декоративного мистецтва у Парижі. Разом із Готьє Бішоффом він видав книгу про графіті “Капітал”, яка на сьогоднішній день є найпопулярнішим виданням на подібну тематику у Франції. Через деякий час вони заснували видавництво та колекцію монографій художників графіті Wasted Talent. З 2003 року активно подорожує всім світом, щоб познайомитися з молодими художниками стріт-арту.

Адреса графіті

Харків, Полтавський шлях, 114

Переглянути – мурал ляльки-мотанки на мапі муралів

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ

Більше муралів у телеграм каналі

Telegram Мурали