Графіті на фасаді будівлі «Будинок жахів»

Мурал Дом Ужасов

Опис графіті

Будинок Жахів був спроектований американцями! Хлопці, які створювали та втілювали в реальність цей проект, роблять декорації для фільмів жахів на кіностудіях та облаштують усілякі страхітливі атракціони по всьому світу.

За легендою тут жив російський учений Олександр Козлов, який навчився воскресати мертвих і створив свою армію зомбі! Це справжнісінький будинок, що складається з декількох кімнат (їх близько десяти): передпокій, вітальня, їдальня, спальня, кабінет, бібліотека, сад, санвузол, ліфт, кілька коридорів і … не розкриватимемо вам всі секрети!) Всі предмети інтер’єру та іншу атрибутику привезли з Америки, навіть книги, столові прилади та меблі! Перед художниками стояло непросте завдання! Вони мали розмалювати будинок так, щоб було зрозуміло, що це будинок. Він має бути страшним, але його не повинні боятися діти! І ще будинок треба було постаріти. Хлопці-художники із азартом підійшли до справи!

Проект було завершено за місяць. Він один із найулюбленіших об’єктів харків’ян у парку Горького. Часто можна побачити у парку людей, що фотографуються на його фоні!

Автор арт-об’єкта

Художник Арон Оноре, який спеціалізується на художньому розписі стін та стель, фасадів, декоративне оформлення стін дитячих закладів, аерографія на стінах, художній дизайн інтер’єрів, авторський настінний розпис.

Його малюнки відрізняються своєю яскравістю, насиченістю та деталізацією! Малюючи кожну роботу, художник добивається досконалості!

Адреса мурала

Харків, парк Горького.

Переглянути – графіті Будинок Жахів на мапі муралів

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ У СОЦМЕРЕЖАХ

Більше муралів у телеграм каналі

Telegram Мурали